Nákladná autodoprava

skipmenu
SCHRAMM01
SCHRAMM02
Premessa
Nachádzate sa :
Adsense

 

Hotline: +421 907 873 858

Pozrite si aj náš nový web:

www.chocokebab-burger.sk

Nový trend, ktorý spojil kebab a čokoládu"

chocokebab

Reklama

tomenu

Schramm15
Cestná nákladná preprava je najčastejšie používaným typom dopravy. Zabezpečujeme pre Vás medzinárodnú autodopravu Vášho tovaru dvoma ťahačmi s návesami značky IVECO a jedným ťahačom s návesom značky RENAULT. Obe tieto značky nákladných vozidiel sú zaradené do kategórie Euro 5, čo znamená, že nieje nám ľahostajná ani ekológia a samozrejme nám to dovoľuje lepšie cenovo vychádzať v ústrety zákazníkom. Naše nákladné vozidlá dú počas dopravy neustále monitorované zariadeniami GPS, takže praktickySchramm01 kedykoľvek vieme klientovi poskytnúť informácie kde sa jeho tovar nachádza. Na základe monitorovania nákladných vozidiel môzeme v archívoch vyhľadať aj dodatočne tieto záznamy k nahliadnutiu. Poistenie Vášho tovaru a technické vybavenie vozidiel umožňujúce vodičom nepretržite okamžitú komunikáciu s kanceláriou zasielateľstva a špedície považujeme za samozrejmosť. Tieto skutočnosti nám umožňujú v čo najväčšej miere znížiť možnosť výskytu problémov pri preprave Vašeho tovaru.
Vodiči našich vozidiel majú bohaté skúsenosti v medzinárodnej kamiónovej doprave. Sú Schramm11pravidelne školení a ovládajú základy cudzieho jazyka. Zároveň podporujeme a presadzujeme ich ľudský prístup k zákazníkom.

So zákazníkmi medzinárodnej kamiónovej dopravy (MKD), ale aj vnútroštátnej nákladnej dopravy jednáme vždy individualne s ohľadom na ich požiadavky a potreby. Dlhodobí klienti majú zaručené stabilné ceny na zmluvné obdobia. Každopádne každý zákazník, ktorý využíva naše skužby opakovane využíva ako cenové, tak aj iné ponúkané výhody.

Zameranie medzinárodnej nákladnej dopravy je hlavne Taliansko - Slovensko. Nakoľko nám nákladné vozídlá jazdia v smere zo Slovenska vyťažené, ponúkame možnosť dovozu tovaru z Talianska na Slovensko a to formou dokládok tovarou (zbernou službou - zberáky) a následným rozvozom tovatu po Slovensku (vnútroštátna autodoprava).

„Dodržíme čo sľúbime – s nami budete spokojní“

tomenu